Avatar Türkçe Dublajlı izle Avatar Türkçe izle Avatar Full izle

TUR===================>Aksiyon / Bilim Kurgu / Fantastik / Gizem / Macera / Animasyon
YONETMEN ==============>James Cameron
SENARYO ===============>James Cameron
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ =======>Mauro Fiore

YAPIMCI================>James Cameron, Colin Wilson, Josh Mclaglen, Jon Landau
MUZİK =================>James Horner
GOSTERİM TARİHİ==========>18 Aralık 2009 (Türkiye)
YAPIM =================>2009 / ABD

SURE ==================>137 Dk ..
Oyuncular===============>Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Peter Mensah, Wes Studi, Kevin Dorman, CCH Pounder, Jacob Tomuri, Joel David Moore, Laz Alonso, Matt Gerald, Peter Dillon


KONU==>

Yakın gelecekte Pandora adında yeni keşfedilmiş bir gezegen vardır. Bu gezegende dünyada çok az rastlanan ancak çok değerli olan bir elementten bol miktarda bulunmaktadır. Ancak asıl sorun, bu gezegenin sahipleri ve doğası gereği madenciliğe izin verecek türden olmamasıdır. En büyük tehdit, 3 metrelik ırklarına Na'vi adı verilen yaratıklardır.

Bilimadamları, kendi Na'vi görünümlü yaratıklarını yapacak bir yol bulurlar (Na'vi ve insan DNA melezi). İnsanlar ve bilimadamları boş Na'vi bedenlerini kullanarak Pandora'ya gitmek ve Na'viler'e savaşmadan yaklaşmak istemektedirler.

Weaver, Avatar projesinin liderini oynamaktadır ve amacı Na'vi'ler ile barışçıl yollardan temas kurmaktır. Worthington ise felçli, ancak hala savaşçı bir kalbi olan gaziyi oynamaktadır. Bu nedenle bu proje onun kullanamadığı vücuduna kavuşması için mükemmel bir ortam yaratmaktadır ..

Filmi izlemek için TIKLAYIN  

avatar, avatar divx, avatar divx izle, avatar donmadan izle, avatar filmi izle, avatar filmini izle, avatar full izle, avatar hemen izle, avatar izle, avatar kesintisiz izle, avatar online izle, avatar tr. izle, avatar türkçe dublajlı izle, avatar türkçe izle, film izle, hemen izle, online film izle

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !