Bölge 13 Film Full Hd izle 13. Bölge izle Türkçe Dublaj

Bölge 13 filmini izle, District 13 Banlieue 13 Filmini Online izleyin, Bölge 13 full online seyret full izle, District 13 Banlieue 13 filmi online izle, Bölge 13 sinema full HD izle, Bölge 13 film izle, District 13 Banlieue 13 filmini direk izle, Bölge 13 Filmi seyret full, Bölge 13 Filmini bedava izle, Film District 13 Banlieue 13 hd izle
Tür : Aksiyon / Gerilim / Suç
Yönetmen : Pierre Morel
IMDB puanı: 7.1/10
Senaryo : Luc Besson , Bibi Naceri
Yapım : 2004, Fransa , 84 dk.
Oyuncular
Cyril Raffaelli (Capt. Damien Tomaso) , David Belle (Leïto) , Onlineizleyin.Blogspot.Com, Tony D‘Amario (K2) , Bibi Naceri (Taha Bemamud) , Dany Verissimo (Lola)
Filmin Konusu
Fransa’da şehrin fakir bir bölgesi vardır. Bu fakir bölgede suç oranları oldukça yüksektir. Hükümet’in buna bir çözüm yaratması gerekmektedir. Tüm çalışmalarına rağmen çareyi bu mahallelerin etrafına kalın duvarlar örmekte bulur. Orman kanunu sadece bu duvarlar içerisinde geçerlidir. Leïto (David Belle) eski mahkumlardandır. Suç oranı yüksek mahalledeki uyuşturucu çetesine karşı savaş vermektedir. Savaş verdiği çetenin lideri ise Taha Bemamud (Bibi Naceri)’dur. Damien Tomaso (Cyril Raffaelli) ise çok başarılı bir sivil polistir. Uyuşturucu çetesi yüksek etki yaratan bir bombayı çalar. Bu bomba Bölge 13 adlı yerde gizlenmiş ve geri sayım 24 saat olarak ayarlanmıştır. Eski mahkum ve sivil polis hem bombayı durdurmak hem de çeteyi yenmek için aksiyon dolu sahnelere adım atar..iyi seyirler diliyoruz..

Filmi full İzlemek için Tıklayın

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !