Hareketli Yazı Yazma Programı indir Sınırsız Full

 Örnek :

 

Full ve Orjinaldir. Xara 3D web sayfanız veya herhangi bir alanda kullanmak için oluşturmak istediğiniz 3 boyutlu grafikleri bilgisayarınızda hazırlamanızı sağlayana basit hoş ve kullanışlı bir programdır. Yapmak istediğiniz bütün işlemleri tek bir tıklama ile gerçekleştiriyorsunuz. Program içersinde barındırdığı yüzlerce efekt, tarz ve yazı tipleri sayesinde yazılarınıza dilediğiniz şekli ve hayalinizdeki görünümü verebilirsiniz.

Adı ve Sürümü : Xara.3D.v6.00
Boyut : 24 MB
Crack/seria/patch : Serial

Kendi Sayfası ve Demo Adresi : http://www.xara.com/products/xara3d/default.asp


Aşağıdaki RapidShare adresinden indirebilirsiniz :
http://rapidshare.com/files/23701964/_Xara.3D.v6.00_Full-23_MB_.zip

Rar Şifresi : turkishdream

 


Xara 3D ile birkaç dakika içinde yüksek kalitede 3D (Boyutlu) grafikler oluşturabilirsiniz. Hem profesyonel web grafik tasarımcıları, hem de diğer kullanıcılar, Xara 3D ile web sayfaları ve sunumlar için butonlar, animasyonlu GIF, çubuk grafikler, başlıklar yapabilirler.

Traditional 3D programs are notoriously difficult to use and understand. Not so Xara3D. Unlike much modern 'bloatware' that offers more features than are ever likely to be used, and take an age to learn and understand, Xara3D has been created to perform one job, and performs that job with style, speed, and slick simplicity.

Xara3D 6.0 Full indir, Xara3D 6.0 Full yükle, Xara3D 6.0 Full bedava, Xara3D 6.0 Full program, Xara3D 6.0 Full program indir, Xara3D 6.0 Full crack, Xara3D 6.0 Full serial, Xara3D 6.0 Full download, Xara3D 6.0 Full serial number, Xara3D 6.0 Full program indir, Xara3D 6.0 Full crack,Xara3D 6.0 Full full sürüm, Xara3D 6.0 Fullindir,Xara3D 6.0 Full download bedava, Xara3D 6.0 Full inndir, türkçe program tanitimi programlar oyunlar free oyun indir, program indir, oyun yükle, program yükle, türkçe oyun, türkçe program, bedava oyun, bedava program, ücretsiz oyun, ücretsiz program - indir, yükle, download, türkçe, free, ücretsiz, yeni, son sürüm, bedava, version,Xara3D 6.0 gezginler indir,Xara3D 6.0 inndir<

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !